Biz Kimiz?

Hakkımızda

Arena Reklam hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz ve tarihçesi hakkında açıklamalar bulunan sayfamızı inceleyebilirsiniz.

aşağı in

Arena Reklam
İstanbul

20 yılı aşan sektörel deneyimlerini birleştirerek reklamcılık sektöründe yeni bir vizyon ile 2010 yılında başlangıç yapan firmamız, Arena Aydınlatma Reklamcılık San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. adıyla açık hava reklamcılığı, AVM ve şehir mağazaları reklamları, dekoratif metal işleri, özel mimari projelerin tasarım ve uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir.

Arena Reklam kurulduğu günden itibaren Türkiye’ nin önde gelen kuruluşları ve dünya markalarının prestijli Avm ve şehir mağazaları başta olmak üzere birçok perakende mağazasının reklam, görsel ürün  tasarım ve uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmiştir. Başta mimari firmalar olmak üzere, yapı firmaları, tekstil firmaları, inşaat sektörü ve yurtdışı firmalara çözüm ortaklığı yapmakta ve projelerinde partner firma olarak hizmet vermektedir.

Arena Reklam, kaliteden hiçbir zaman taviz vermeden, işveren memnuniyetine odaklı, hizmetlerinde yüklendiği işleri ön görülen bütçe ve süresine uygun olarak tamamlamayı ilke edinmiş olup, tamamladığı başarılı eserleri ile sektörde ön plana çıkmış olmanın haklı gururunu duymaktadır.

Arena Reklam Fabrika Çalışma
18
ÜLKE

4565
Tamamlanan Proje

8656
Mutlu Müşteri

158
Profesyonel Ekip

Projeler En çok tercih edilen projeler, istatiksel olarak tarafımızdan belirlenmiştir.

Özel Projeler

Dekoratif Metal İşleri

Reklam ve Tabela İşleri

Tarihçemiz UZUN YILLARDAN BU YANA EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ. SEKTÖRÜMÜZDE EN İYİ MARKA OLMA HEDEFİMİZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ.

2018

YENİ FABRİKAMIZDAYIZ…

Arena Reklam için altın oran; üretimle tasarımı, teknoloji ile hayal gücünü mutlak kalite potasında buluşturarak reklam dünyasının zirvesinde yer almaktır. Bu felsefe doğrultusunda Arena Reklam, müşteriyi de içine alan takım çalışmasına inanır. Üretimin her aşamasında yüksek teknolojiden yararlanır.

Dizayn ve sektörle ilgili tüm küresel trendleri yakından takip eder. Beğenilerin ve üretim kalitesinin sürekli geliştiği bir sektörde uzun yıllardır aralıksız yükselen bir grafik çizen firma, bu istikrarını daima koruduğu tasarım heyecanına, kolektif bilinci güçlendiren takım çalışmasına ve üretimin her aşamasına yansıyan profesyonelliğine borçludur. Müşterinin ihtiyaçlarını titizlikle tespit eden Arena Reklam, yurtiçi ve yurtdışı çalışmaları ile sektörde öncü bir konuma sahip duruma gelmiştir.

  • PROFESYONEL EKİP
  • UZMAN KADRO
  • GÜVENİLİR FİRMA

2015

HEDEFLERİMİZE DOĞRU İLERLİYORUZ…

Misyonumuz, bugüne kadar yarattığımız bütün değerlere sahip çıkarak işe odaklanmak, çalıştığımız alanlarda en kaliteli hizmet üretimini sunmak, işimizle ilgili akla gelen ilk isim olmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sürekli kılmaktır.

2010

ŞİRKET KURULUŞ YILIMIZ…

Olaylara ve yaptığımız işlere, müşteri gözüyle bakarak tasarımlarımıza ve işlerimize hayat veriyoruz. Bu süreçte çalıştığımız dünyaca ünlü şirketlerin ve bir çok farklı alandan iş yaptığımız müşterilerimize görmek istediklerini en iyi şekilde sunuyoruz.

  • HER ZAMAN EN İYİSİ İÇİN
  • HER ZAMAN EN KALİTELİSİ İÇİN
  • HER ZAMAN EN DOĞRUSU İÇİN

Şirketimizin kuruluşunda büyük emek harcayarak hedeflerimize doğru ilerlemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Çok kısa zamanda müşteri portföyünü arttırarak birçok ülkeye hizmet vermekteyiz.