Hakkımızda
17 yıllık sektörel deneyimlerini birleştirerek reklamcılık sektöründe yeni bir vizyon ile başlangıç yapan firmamız, Arena Aydınlatma Reklamcılık San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. adıyla 2010 yılında Açık hava reklamcılığı, AVM ve Şehir mağazaları reklamları tasarım ve uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir.

Arena Reklam kurulduğu günden itibaren Türkiye’ nin önde gelen kuruluşları ve dünya markalarının prestijli Avm ve şehir mağazaları başta olmak üzere birçok perakende mağazasının reklam, görsel ürün  tasarım ve uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmiştir. Başta mimari firmalar olmak üzere, yapı firmaları, tekstil firmaları, inşaat sektörü ve yurtdışı firmalara çözüm ortaklığı yapmakta ve projelerinde partner firma olarak hizmet vermektedir.

Arena Reklam, kaliteden hiçbir zaman taviz vermeden, işveren memnuniyetine odaklı, hizmetlerinde yüklendiği işleri ön görülen bütçe ve süresine uygun olarak tamamlamayı ilke edinmiş olup, tamamladığı başarılı eserleri ile sektörde ön plana çıkmış olmanın haklı gururunu duymaktadır.